O nas

Firma KRAKSA istnieje na olsztyńskim rynku już od 1996 roku. Postanowiłem wykorzystać doświadczenie i wiedzę zdobytą po przepracowaniu 30 lat w Wydziale Ruchu Drogowego. Po przejściu na policyjną emeryturę zająłem się doradztwem dla uczestników wypadków i kolizji drogowych. W następstwie tego koniecznością stało się rozszerzenie usług o rekonstrukcję zdarzeń drogowych. Wymagało to zdobycia odpowiednich kwalifikacji i uprawnień.

Charakter tych zagadnień stawia wymóg ciągłego odnawiania i uzupełniania wiedzy. Uczestniczymy w sympozjach zarówno krajowych jak i międzynarodowych, a także konferencjach i kursach dokształcających. Współpracujemy z instytucjami i organizacjami zrzeszającymi rzeczoznawców oraz z firmami o podobnym profilu jak nasza. Dzięki konsekwencji, zaufaniu i profesjonalizmowi grono naszych klientów cały czas się poszerza. Z usług korzystają zarówno osoby fizyczne, firmy, zakłady ubezpieczeniowe, organa ścigania i sądy.

Z prośbami o rekonstrukcję zwracają się do nas nawet prokuratury i sądy z ościennych województw. W firmie zatrudniamy rzeczoznawców specjalizujących się w poszczególnych zagadnieniach, a jednocześnie będących zwartym zespołem uzupełniającym się wzajemnie. Problematyka zdarzeń drogowych wymusza stosowanie wiedzy z wielu dziedzin. Postęp, jaki zachodzi w motoryzacji, jak również stosowanie technik informatycznych powoduje, że wykonanie poprawnych ekspertyz i ocen opiera się na sprawnie funkcjonującym zespole. Odpowiednie oprogramowanie i komputery stwarzają warunki do wykonania precyzyjnych rekonstrukcji zdarzeń. Poza rekonstrukcjami zdarzeń firma zajmuje się pomocą w postępowaniach odwoławczych, uzgadnianiem i dochodzeniem roszczeń w szkodach majątkowych i osobowych w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych. Zapraszam Państwa do przejrzenia naszej strony internetowej, a także zadawania pytań za pośrednictwem poczty elektronicznej, na które postaramy się bezzwłocznie odpowiedzieć.

Miałeś wypadek?
KONTAKT Z NAMI

Jeżeli miałeś lub uczestniczyłeś w wypadku drogowym, wykroczeniu z ruchem drogowym, masz problem z ustaleniem przyczyn i okoliczności wypadku odezwij się do Nas. Nasi doradcy czekają na Twoje złgoszenie.